Nedelja, 1. marec 2020 - 14:04

Šport/Odbojka

ODBOJKA – DRŽAVNO PRVENSTVO- izidi vseh lig 29. februar 2020

1. DOL moški - modra skupina - 7. krog - sobota 29.02.2020                                             

Calcit Volley      : Krka                       3:2 (28:26,25:20,25:27,23:25,15:12)    

Salonit Anhovo : ACH Volley Ljubljana  0:3 (17:25,21:25,11:25)                        

Merkur Maribor  : Panvita Pomgrad        3:1 (25:19,27:29,27:25,25:16)              

Lestvica

1. ACH Volley Ljubljana      33       7:1      21:5      639:519

2. Calcit Volley                   32       7:2      22:9      745:669

3. Merkur Maribor               27       5:3      16:10    612:586

4. Salonit Anhovo              12       1:6        5:18    433:542

5. Panvita Pomgrad            7         3:4      11:17    603:641

6. Krka                             6         0:7        5:21    556:631

Naslednji krog : 8. krog - sobota 07.03.2020                                                                    

Krka    : Merkur Maribor    ŠD Marof, Novo mesto   sobota 07.03.2020  19:00

Panvita Pomgrad  : Salonit Anhovo   OŠ I., Murska Sobota sobota 07.03.2020  19:00

ACH Volley Ljubljana : Calcit Volley  že odigrano MEVZA

 

1. DOL moški - zelena skupina - 4. krog - sobota 29.02.2020                                             

HišaNaKolesihTriglav: Črnuče     3:2 (25:20,25:23,8:25,20:25,15:12) 

Hoče   : Šoštanj Topolšica       3:0 (25:20,25:13,25:16) 

Lestvica

1. HišaNaKolesihTriglav         23       9:1      29:15    972:875

2. Hoče                              20       7:3      24:13    840:766

3. Črnuče                           11       3:7      15:23    807:813

4. Šoštanj Topolšica              6         1:9      10:27    711:876

Naslednji krog : 5. krog - sobota 07.03.2020                                                       

Hoče  : HišaNaKolesihTriglav   VŠD Hoče      sobota 07.03.2020  19:00

Šoštanj Topolšica   : Črnuče   ŠD Šoštanj   sobota 07.03.2020   19:00

 

1. DOL ženske - modra skupina - 4. krog - sobota 29.02.2020                                            

GEN-I Volley : Nova KBM Branik   1:3 (19:25,22:25,25:23,17:25)

Calcit Volley : ATK Grosuplje    3:0 (25:17,25:16,25:19) 

SIP Šempeter  : Luka Koper    

Lestvica

1. Nova KBM Branik           49     16:2      50:12      1511:1177

2. Calcit Volley                   48     16:2      50:13    1513:1222

3. GEN-I Volley                  29       9:9      36:33    1518:1480

4. SIP Šempeter                28     10:7      36:31     1441:1409

5. ATK Grosuplje                17       7:11    24:42    1351:1497

6. Luka Koper                    16       5:12    23:40    1276:1408

Naslednji krog : 5. krog - sobota 07.03.2020                                                                    

Nova KBM Branik   : Calcit Volley        ŠD Lukna, Maribor     petek 06.03.2020    17:00

GEN-I Volley    : Luka Koper   OŠ M.Štrukelj, N.Gorica    četrtek 05.03.2020  19:00

ATK Grosuplje : SIP Šempeter    ŠD Brinje, Grosuplje    sobota 07.03.2020  17:30

 

1. DOL ženske - zelena skupina - 3. krog - sobota 29.02.2020                                           

Formis  : OD Krim     3:2 (17:25,25:14,25:20,14:25,15:12)    

Ankaran  : ŽOK G.S.V. Ptuj  3:0 (25:23,25:19,25:22)                        

Lestvica                                                                                                                                  

1. Ankaran                         12       4:1      13:4      401:343

2. OD Krim                         7         2:3        9:10    394:408

3. ŽOK G.S.V. Ptuj             6         2:3        6:11    359:378

4. Formis                            5         2:3        8:11    395:420

Naslednji krog : 4. krog - sobota 07.03.2020                                                       

OD Krim  : Ankaran    OŠ V.Vodnik, Ljubljana     sobota 07.03.2020  18:30

ŽOK G.S.V. Ptuj : Formis   ŠD Gimnazija Ptuj  sobota 07.03.2020  18:30

 

1. DOL ženske - play-out - 3. krog - sobota2 9.02.2020  

Calcit Volley II   : ŽOK Ljutomer       3:1 (22:25,25:18,25:18,25:16)

Roto-Kema Puconci  : Weiler Volley Zreče    3:1 (25:22,25:23,20:25,25:23) 

Mozirje     : ŽOK Triglav Kranj      2:3 (25:15,17:25,25:19,20:25,11:15)

Lestvica

1. Calcit Volley II                40     12:5      44:19     1468:1228

2. Weiler Volley Zreče         29       9:8      36:31    1422:1402

3. ŽOK Triglav Kranj             22       8:9      28:34   1361:1355

4. Mozirje                           20       7:10    25:36    1262:1341

5. ŽOK Ljutomer                 17       5:12    24:38    1301:1431

6. Roto-Kema Puconci          3         1:16      7:49  1037:1362

Naslednji krog : 4. krog - sobota 07.03.2020                                                                 

ŽOK Ljutomer   : ŽOK Triglav Kranj         ŠD ŠIC Ljutomer   petek 06.03.2020    20:00

Weiler Volley Zreče : Mozirje   ŠD Zreče       sobota 07.03.2020  19:00

Calcit Volley II   : Roto-Kema Puconci     OŠ Stranje    sobota 07.03.2020  14:30

 

 

 

2. DOL moški -  17. krog - sobota 29.02.2020

Merkur Maribor II  : FužinarSijMetalRavne     1:3 (25:20,24:26,21:25,19:25) 

Črnuče II    : KEKOOprema Žužemberk    3:2 (21:25,21:25,25:15,25:23,16:14)

Radenci     : Calcit Volley II        3:0 (25:16,25:20,25:20) 

SIP Šempeter   : Korvolley Mislinja      3:2 (25:20,23:25,25:17,23:25,15:11)

PRO Volley   : ŠD Braslovče         3:1 (25:22,25:18,25:27,25:18)  

National Žirovnica    : Špan Brezovica      0:3 (29:31,22:25,20:25)

Lestvica

1. Radenci                              48        16:1           50:8    1406:1158

2. SIP Šempeter                      43        15:3          49:22   1638:1429 

3. Špan Brezovica                     40        14:3        45:18      1493:1289

 4. PRO Volley                           35        12:5        38:21     1365:1268

5. FužinarSijMetalRavne              35         11:7        43:29     1612:1500

6. KEKOOprema Žužemberk       31         11:7         38:28    1482:1417

7. Korvolley Mislinja                   20         7:10         26:37     1382:1396

8. National Žirovnica                  19         6:11         26:36     1340:1436

9. Calcit Volley II                       18         5:12        25:38      1293:1422

10. Merkur Maribor II                   9         3:15        11:45      1152:1352

11. Črnuče II                             8         3:14         12:45     1134:1366

12. ŠD Braslovče                        6         1:16         12:48      1163:1427

 

Naslednji krog :  18. krog - sobota 07.03.2020

FužinarSijMetalRavne  : National Žirovnica  OŠ P.Voranc, Ravne   petek 06.03.2020   20:00

Špan Brezovica  : PRO Volley    ŠD Balon, Brezovica   sobota 07.03.2020  19:30

ŠD Braslovče : SIP Šempeter   OŠ Braslovče   sobota 07.03.2020  19:30

Korvolley Mislinja  : Radenci   Center za zdravje in šport, Mislinja  sobota 07.03.2020  19:00

Calcit Volley II   : Črnuče II      OŠ Stranje sobota 07.03.2020  17:00

KEKOOprema Žužemberk  : Merkur Maribor II    OŠ Žužemberk   petek 21.02.2020   19:00

 

2. DOL ženske - zahod -  17. krog - sobota 29.02.2020   

Lubnik Škofja Loka   : Neptun Kanal    3:0 (25:14,25:23,26:24)   

Logatec     : Gimnazija Šiška     3:0 (25:18,25:13,25:17)

Šentvid-Vital   : TPV Volley NM     3:0 (25:20,25:17,25:18)

Piran   : OD Krim II        2:3 (25:23,25:21,22:25,20:25,10:15) 

Triglav Kranj   : Vital Ljubljana  0:3 (20:25,19:25,12:25)       

Aquawatt Žirovnica   : ATK Grosuplje II   3:0 (30:28,25:21,25:20)

 

Lestvica   

1. Logatec                         47     16:1      50:12   1490:1157

2. Šentvid-Vital                   44     14:3      47:15    1466:1141

3. Aquawatt Žirovnica         35     11:6      40:23     1396:1359

4. Gimnazija Šiška                30     10:7      34:26    1312:1253

5. TPV Volley NM                26       8:9      31:30    1305:1297

6. Lubnik Škofja Loka           25       9:8      33:33    1403:1477

7. Vital Ljubljana                 21       7:10    27:36       1336:1365

8. Triglav Kranj                   19       5:12    28:40     1424:1504

9. Piran                              18       7:10    26:39       1371:1460

10. Neptun Kanal                 18       7:10    26:39      1316:1445

11. ATK Grosuplje II             17       5:12    26:38       1347:1422

12. OD Krim II                      6         3:14    11:48     1091:1377

 

Naslednji krog :  18. krog - sobota 07.03.2020  

Neptun Kanal     : Aquawatt Žirovnica   ŠD Kanal     sobota 07.03.2020  16:00

ATK Grosuplje II : Triglav Kranj   ŠD Brinje, Grosuplje   sobota 07.03.2020  15:00

Vital Ljubljana     : Piran  Dvorana Maksa Pečarja    petek 06.03.2020    18:30

OD Krim II           : Šentvid-Vital    OŠ V.Vodnik, Ljubljana     sobota 07.03.2020  16:00

TPV Volley NM    : Logatec   ŠD Marof, Novo mesto      sobota 07.03.2020  16:00

Gimnazija Šiška  : Lubnik Škofja Loka   Gim.Ljubljana Šiška      sobota 07.03.2020  19:00

 

2. DOL ženske - vzhod -  17. krog - sobota 29.02.2020             

Prevalje  : SIP Šempeter II    2:3 (15:25,25:23,25:22,16:25,12:15) 

ŽOK Sobota    : Črna   3:0 (25:13,25:16,25:4)  

KLS Ljubno  : Korvolley Mislinja  1:3 (25:21,20:25,15:25,11:25) 

Turbina  : Braslovče     0:3 (19:25,12:25,13:25)    

Nova KBM Branik II    : SVolley    3:0 (25:14,25:22,25:17) 

Lestvica

1. Braslovče                       42     14:1      44:8     1232:833

2. ŽOK Sobota                   35     11:5      40:21     1368:1214

3. Nova KBM Branik II           34     12:4      38:19     1300:1163

4. Benedikt                        27       9:6      33:26      1287:1221

5. SIP Šempeter II              22       8:8      30:32       1333:1327

 6. Turbina                          22       7:10    30:39       1435:1464

7. Korvolley Mislinja              21       7:9      27:31       1247:1248

8. Prevalje                          19       6:10    28:37      1352:1433

9. SVolley                          18       6:10    24:35        1182:1329

10. KLS Ljubno                    13       4:11    19:38       1126:1284

11. Črna                              8         3:13    14:41        970:1316

 

Naslednji krog :  18. krog - sobota 07.03.2020                                                                                    

SIP Šempeter II  : Nova KBM Branik II   ŠD OŠ Šempeter   sobota 07.03.2020  17:00

SVolley     : Turbina    OŠ Vuzenica    sreda 19.02.2020    19:00

Braslovče    : KLS Ljubno    OŠ Braslovče      sobota 07.03.2020  17:00

Korvolley Mislinja : Benedikt      Center za zdravje in šport, Mislinja    sobota 07.03.2020  16:30

Črna : Prevalje    OŠ Črna     sobota 07.03.2020  19:00

 

3. DOL vzhod - moški - ni bilo tekem

Lestvica

1. Panvita Pomgrad II        44     15:0      45:4     1191:841

2. SiPlayer Fram                 27       9:6      32:25   1246:1184

3. Slovenska Bistrica          24       8:7      27:26    1186:1171

4. TAB Mežica                    18       6:9      22:30    1097:1216

5. Fužinar II Sij Metal          17       5:10    24:34      1236:1256

6. Korvolley Mislinja 2         5         2:13    11:42        985:1273

 

Naslednji krog : 16. krog - sobota 07.03.2020

Fužinar II Sij Metal  : Slovenska Bistrica    OŠ P.Voranc, Ravne  sobota 07.03.2020  16:00

Panvita Pomgrad II : SiPlayer Fram   OŠ I., Murska Sobota sobota 07.03.2020  16:00

Korvolley Mislinja 2 : TAB Mežica  OŠ Mislinja     petek 06.03.2020    20:00

 

3. DOL zahod - moški - 13. krog - sobota 29.02.2020   

Triglav Kranj II     : Črnuče ACH III       3:0 (25:16,25:19,25:16)

Kostanjevica na Krki    : MOK Kočevje   3:0 (25:14,25:16,25:16) 

Lubnik Škofja Loka : Salonit Anhovo II    0:3 (20:25,18:25,16:25)  

GO Volley    : Pr Kopač Brezovica   3:0 (25:17,25:19,25:17) 

VC Portorož  : Ljubljana Volley      3:2 (25:22,25:22,16:25,14:25,15:13)

 Lestvica

1. Kostanjevica na Krki       36     12:1      36:5    1012:710

2. Triglav Kranj II                28     10:3      31:17  1087:967

3. MOK Kočevje                 27       9:4      30:17  1059:974

4. Salonit Anhovo II           25       7:6      31:18   1103:1022

5. GO Volley                      22       8:5      26:21  1027:999

6. Ljubljana Volley              17       6:7      25:28   1154:1092

7. Pr Kopač Brezovica        17       6:7        23:28  1045:1139

8. VC Portorož                   13       4:9      17:30    958:1071

9. Črnuče ACH III               9         3:10    13:32     893:1043

10. Lubnik Škofja Loka        1         0:13      3:39     717:1038

 

Naslednji krog : 14. krog - sobota 07.03.2020  

Črnuče ACH III    : VC Portorož     Dvorana Maksa Pečarja 1/3  petek 06.03.2020    18:30

Ljubljana Volley : GO Volley  OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana   četrtek 05.03.2020  20:30

Pr Kopač Brezovica   : Lubnik Škofja Loka   ŠD Balon, Brezovica     sobota 07.03.2020  16:30

Salonit Anhovo II      : MOK Kočevje    ŠD Kanal     petek 06.03.2020    20:00

Kostanjevica na Krki  : Triglav Kranj IIOŠ Kostanjevica na Krki   sobota 07.03.2020  18:00

 

3. DOL zahod - ženske -  17. krog - sobota 29.02.2020  

ŽOK Triglav Kranj II   : GEN-I Volley II   3:0 (25:17,25:21,25:13)

Okna Nagode Logatec    : Ankaran II  0:3 (12:25,10:25,21:25)  

OD Krim III    : TPV Volley NM II    3:2 (21:25,25:15,13:25,25:15,15:13) 

Luka Koper II   : Kostak Elmont   3:2 (25:21,24:26,20:25,25:23,15:5) 

Triglav Kranj II  : Bled   0:3 (18:25,21:25,20:25) 

Lestvica

1. Ankaran II                      44     15:0      45:4    1178:786

2. Bled                               42     14:1      43:4    1148:759

3. ŽOK Triglav Kranj II         37     12:3      40:9    1163:772

4. Luka Koper II                 27       9:7      30:25    1172:1127

5. Mladi Jesenice                25       8:7      28:24     1111:1045

6. OD Krim III                     20       7:9      24:34   1148:1257

7. Kostak Elmont                18       6:9      21:29    968:1058

8. Triglav Kranj II                17       6:10    22:37   1126:1304

9. TPV Volley NM II            14       4:11    19:36    1100:1255

10. GEN-I Volley II               8         3:13    12:41  925:1217

11. Okna Nagode Logatec    3         1:15      5:46   786:1245

 

Naslednji krog :  18. krog - sobota 07.03.2020                                                                           

Mladi Jesenice  : Triglav Kranj II   OŠ T.Čufarja, Jesenice     sobota 07.03.2020  18:00

Bled   : Luka Koper II   OŠ J.Plemlja, Bled     sobota 07.03.2020  18:00

Kostak Elmont    : OD Krim III    OŠ A.Bohorič, Brestanica  sobota 07.03.2020  18:00

TPV Volley NM II : Okna Nagode Logatec    OŠ Bršljin, Novo mesto    sobota 07.03.2020  19:00

Ankaran II : ŽOK Triglav Kranj II     OŠ Hrvatini   sobota 07.03.2020  15:00

 

3. DOL vzhod - ženske - 13. krog - sobota 29.02.2020  

Weiler Volley Zreče2        : Celje                                  0:3 (17:25,19:25,16:25)                        

Mežica                             : VOLLEYBALLjubljana        3:1 (25:17,18:25,25:20,25:15)             

Prevalje II                        : Uniforest Prebold               0:3 b.b.                                                 

ŽOK Domžale                  : Kostmann-Sl.Gradec          sreda 04.03.2020                                 

Murania Lendava            : Kajuh Šoštanj                    1:3 (25:22,20:25,13:25,21:25)

 

Lestvica    

1. Kajuh Šoštanj                 36     12:1      37:6    1063:703

2. Kostmann-Sl.Gradec        32     11:1      34:6      948:625

3. Murania Lendava             25       8:5      28:17    996:880

4. ŽOK Domžale                 24       8:4      27:15    952:811

5. VOLLEYBALLjubljana       24       8:5      27:18    997:893

6. Mežica                           23       8:5      24:20    932:865

7. Celje                              13       4:9      15:28    827:968

8. Uniforest Prebold             8         3:10    12:33    798:995

9. Weiler Volley Zreče2         7         2:11    10:33    782:935

10. Prevalje II                     0         0:13      1:39    371:991

 

Naslednji krog : 14. krog - sobota 07.03.2020                                                                            

Celje                         : Murania Lendava         ŠD SŠGT, Celje             sobota 07.03.2020  18:00

Kajuh Šoštanj           : ŽOK Domžale              ŠD Šoštanj                     sobota 07.03.2020  16:00

Uniforest Prebold      : Mežica                         OŠ Prebold - stara         sobota 07.03.2020  18:00

VOLLEYBALLjubljana    : Weiler Volley Zreče2     OŠ Sostro, Ljubljana              petek 06.03.2020    19:30

(konec)

Arhiv

PonTorSreČetPetSobNed
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Vita

UJFAIR

NepremiÄŤnine Si21 Avto.info

Luksuz.net

Prometej