Nedelja, 8. marec 2020 - 10:10

Šport/Odbojka

ODBOJKA – DRŽAVNO PRVENSTVO- izidi vseh lig 8.marec 2020

1. DOL moški - modra skupina - 8. krog - sobota 07.03.2020

Krka  : Merkur Maribor 0:3 (21:25,23:25,21:25)

Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo 1:3 (21:25,25:22,17:25,16:25)

ACH Volley Ljubljana : Calcit Volley 0:3 (23:25,24:26,22:25)

Lestvica

 

 

 

 

1. ACH Volley Ljubljana

33

7:1

21:5

639:519

2. Calcit Volley

32

7:2

22:9

745:669

3. Merkur Maribor

30

6:3

19:10

687:651

4. Salonit Anhovo

15

2:6

8:19

530:621

5. Panvita Pomgrad

7

3:5

12:20

682:738

6. Krka 

6

0:8

5:24

621:706

 

Naslednji krog : 9. krog - sreda 11.03.2020

ACH Volley Ljubljana : Krka  ŠC Stožice, Ljubljana sreda 11.03.2020 19:00

Calcit Volley : Panvita Pomgrad ŠD Kamnik sreda 11.03.2020 20:00

Salonit Anhovo : Merkur Maribor ŠD Kanal sreda 11.03.2020 18:15

 

 

1. DOL moški - zelena skupina - 5. krog - sobota 07.03.2020

Hoče : HišaNaKolesihTriglav 3:0 (25:19,25:15,25:21)

Šoštanj Topolšica : Črnuče 0:3 (15:25,19:25,17:25)

Lestvica

 

 

 

 

1. HišaNaKolesihTriglav

23

9:2

29:18

1027:950

2. Hoče

23

8:3

27:13

915:821

3. Črnuče

14

4:7

18:23

882:864

4. Šoštanj Topolšica

6

1:10

10:30

762:951

Naslednji krog : 6. krog - sobota 14.03.2020

Šoštanj Topolšica : HišaNaKolesihTriglav ŠD Šoštanj četrtek 12.03.2020 20:00

Črnuče : Hoče Dvorana Maksa Pečarja sobota 14.03.2020 19:30

 

 

 

1. DOL ženske - modra skupina - 5. krog - sobota 07.03.2020

Nova KBM Branik : Calcit Volley 0:3 (20:25,25:27,22:25)

GEN-I Volley : Luka Koper 3:0 (25:22,25:18,25:17)

ATK Grosuplje : SIP Šempeter 0:3 (21:25,24:26,21:25)

Lestvica

 

 

 

 

1. Calcit Volley

51

17:2

53:13

1590:1289

2. Nova KBM Branik

49

16:3

50:15

1578:1254

3. SIP Šempeter

34

12:7

42:31

1592:1536

4. GEN-I Volley

32

10:9

39:33

1593:1537

5. ATK Grosuplje

17

7:12

24:45

1417:1573

6. Luka Koper

16

5:14

23:46

1394:1558

 

 

1. DOL ženske - zelena skupina - 4. krog - sobota 07.03.2020

OD Krim : Ankaran 3:2 (17:25,22:25,25:17,25:19,15:12)

ŽOK G.S.V. Ptuj : Formis 3:1 (10:25,28:26,25:23,25:20)

Lestvica

 

 

 

 

1. Ankaran

13

4:2

15:7

499:447

2. OD Krim

9

3:3

12:12

498:506

3. ŽOK G.S.V. Ptuj

9

3:3

9:12

447:472

4. Formis

5

2:4

9:14

489:508

 

Končnica – 1/4 finale – 1. tekma : sobota 14.03.2020

OD Krim : Calcit Volley   ???   

Ankaran : Nova KBM Branik   ???  

Luka Koper : SIP Šempeter OŠ Koper nedelja 15.03.2020 18:30

ATK Grosuplje : GEN-I Volley ŠD Brinje, Grosuplje sobota 14.03.2020  17:00

 

 

1. DOL ženske - play-out - 4. krog - sobota 07.03.2020

ŽOK Ljutomer : ŽOK Triglav Kranj 3:2 (25:21,14:25,25:13,15:25,15:12)

Weiler Volley Zreče : Mozirje 0:3 (25:27,16:25,12:25)

Calcit Volley II : Roto-Kema Puconci 3:0 (25:13,25:18,29:27)

Lestvica

 

 

 

 

1. Calcit Volley II

43

13:5

47:19

1547:1286

2. Weiler Volley Zreče

29

9:9

36:34

1475:1479

3. ŽOK Triglav Kranj

23

8:10

30:37

1457:1449

4. Mozirje

23

8:10

28:36

1339:1394

5. ŽOK Ljutomer

19

6:12

27:40

1395:1527

6. Roto-Kema Puconci

3

1:17

7:52

1095:1441

 

Naslednji krog : 5. krog - sobota 14.03.2020

Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer Zelena dvorana Puconci sobota 14.03.2020 19:00

Mozirje : Calcit Volley II ŠD OŠ Mozirje sobota 14.03.2020 19:00

ŽOK Triglav Kranj : Weiler Volley Zreče ŠD Zlato polje, Kranj sobota 14.03.2020 19:00

 

 

2. DOL moški - 18. krog - sobota 07.03.2020

FužinarSijMetalRavne : National Žirovnica 3:0 (25:22,25:22,25:18)

Špan Brezovica : PRO Volley 3:0 (25:10,25:11,25:18)

ŠD Braslovče : SIP Šempeter 0:3 (18:25,22:25,20:25)

Korvolley Mislinja : Radenci 3:1 (25:21,25:23,17:25,26:24)

Calcit Volley II : Črnuče II 3:2 (28:30,29:31,25:16,25:20,15:9)

KEKOOprema Žužemberk : Merkur Maribor II 3:0 (25:11,25:22,25:20)

Lestvica

 

 

 

 

1. Radenci

48

16:2

51:11

1499:1251

2. SIP Šempeter

46

16:3

52:22

1713:1489

3. Špan Brezovica

43

15:3

48:18

1568:1328

4. FužinarSijMetalRavne

38

12:7

46:29

1687:1562

5. PRO Volley

35

12:6

38:24

1404:1343

6. KEKOOprema Žužem

31

11:7

38:28

1482:1417

7. Korvolley Mislinja

23

8:10

29:38

1475:1489

8. Calcit Volley II

20

6:12

28:40

1415:1528

9. National Žirovnica

19

6:12

26:39

1402:1511

10. Črnuče II

9

3:15

14:48

1240:1488

11. Merkur Maribor II

9

3:15

11:45

1152:1352

12. ŠD Braslovče

6

1:17

12:51

1223:1502

 

Naslednji krog : 19. krog - sobota 14.03.2020

KEKOOprema Žužemberk : FužinarSijMetalRavne OŠ Žužemberk sobota 14.03.2020 19:00

Merkur Maribor II : Calcit Volley II OŠ B.Ilicha, Maribor petek 13.03.2020 20:15

Črnuče II : Korvolley Mislinja Dvorana Maksa Pečarja sobota 14.03.2020 17:00

Radenci : ŠD Braslovče ŠD Radenci sobota 14.03.2020 19:00

SIP Šempeter : Špan Brezovica ŠD OŠ Šempeter sobota 14.03.2020 17:00

PRO Volley : National Žirovnica OŠ L.Štuklja, Maribor petek 13.03.2020 20:00

 

 

 

2. DOL ženske - zahod - 18. krog - sobota 07.03.2020

Neptun Kanal : Aquawatt Žirovnica 0:3 (19:25,22:25,17:25)

ATK Grosuplje II : Triglav Kranj 1:3 (19:25,21:25,25:21,23:25)

Vital Ljubljana : Piran 3:0 (25:17,25:18,25:18)

OD Krim II : Šentvid-Vital 0:3 (23:25,20:25,23:25)

TPV Volley NM : Logatec 0:3 (20:25,7:25,16:25)

Gimnazija Šiška : Lubnik Škofja Loka 2:3 (25:8,21:25,25:18,16:25,8:15)

Lestvica

 

 

 

 

1. Logatec

50

17:1

53:12

1565:1200

2. Šentvid-Vital

47

15:3

50:15

1541:1207

3. Aquawatt Žirovnica

38

12:6

43:23

1471:1417

4. Gimnazija Šiška

31

10:8

36:29

1407:1344

5. Lubnik Škofja Loka

27

10:8

36:35

1494:1572

6. TPV Volley NM

26

8:10

31:33

1348:1372

7. Vital Ljubljana

24

8:10

30:36

1411:1418

8. Triglav Kranj

22

6:12

31:41

1520:1592

9. Piran

18

7:11

26:42

1424:1535

10. Neptun Kanal

18

7:11

26:42

1374:1520

11. ATK Grosuplje II

17

5:13

27:41

1435:1518

12. OD Krim II

6

3:15

11:51

1157:1452

 

Naslednji krog : 19. krog - sobota 14.03.2020

Gimnazija Šiška : Neptun Kanal Gim.Ljubljana Šiška sobota 14.03.2020 19:00

Lubnik Škofja Loka : TPV Volley NM OŠ J.Janežiča, Šk.Loka sobota 14.03.2020 19:30

Logatec : OD Krim II ŠD Logatec sobota 14.03.2020 20:00

Šentvid-Vital : Vital Ljubljana Dvorana Vižmarje-Brod petek 13.03.2020 20:00

Piran : ATK Grosuplje II ŠD Lucija, Portorož sobota 14.03.2020 16:30

Triglav Kranj : Aquawatt Žirovnica ŠD Planina, Kranj 1/3 sobota 14.03.2020 15:00

 

 

 

2. DOL ženske - vzhod - 18. krog - sobota 07.03.2020

SIP Šempeter II : Nova KBM Branik II 3:2 (15:25,25:19,18:25,25:15,15:12)

SVolley : Turbina 3:2 (25:20,21:25,16:25,26:24,15:10)

Braslovče : KLS Ljubno 3:0 (25:8,25:17,25:4)

Korvolley Mislinja : Benedikt 3:0 (25:18,25:19,25:21)

Črna : Prevalje 0:3 (10:25,16:25,9:25)

Lestvica

 

 

 

 

1. Braslovče

45

15:1

47:8

1307:862

2. Nova KBM Branik II

35

12:5

40:22

1396:1261

3. ŽOK Sobota

35

11:5

40:21

1368:1214

4. Benedikt

27

9:7

33:29

1345:1296

5. SIP Šempeter II

24

9:8

33:34

1431:1423

6. Korvolley Mislinja

24

8:9

30:31

1322:1306

7. Prevalje

22

7:10

31:37

1427:1468

8. Turbina

22

7:10

30:39

1435:1464

9. SVolley

18

6:10

24:35

1182:1329

10. KLS Ljubno

13

4:12

19:41

1155:1359

11. Črna

8

3:14

14:44

1005:1391

 

Naslednji krog : 19. krog - sobota 14.03.2020

Črna : SIP Šempeter II OŠ Črna sobota 14.03.2020 19:00

ŽOK Sobota : Korvolley Mislinja OŠ II., Murska Sobota petek 13.03.2020 19:30

Benedikt : Braslovče ŠD Benedikt sobota 14.03.2020 18:00

KLS Ljubno : SVolley OŠ Ljubno ob Savinji sobota 14.03.2020 18:00

 

3. DOL vzhod - moški - 16. krog - sobota 07.03.2020

Fužinar II Sij Metal : Slovenska Bistrica 0:3 (21:25,18:25,15:25)

Panvita Pomgrad II : SiPlayer Fram 3:1 (25:17,25:21,20:25,25:18)

Korvolley Mislinja 2 : TAB Mežica 0:3 (18:25,19:25,24:26)

 

Lestvica

 

 

 

 

1. Panvita Pomgrad II

47

16:0

48:5

1286:922

2. SiPlayer Fram

27

9:7

33:28

1327:1279

3. Slovenska Bistrica

27

9:7

30:26

1261:1225

4. TAB Mežica

21

7:9

25:30

1173:1277

5. Fužinar II Sij Metal

17

5:11

24:37

1290:1331

6. Korvolley Mislinja 2

5

2:14

11:45

1046:1349

 

Naslednji krog : 17. krog - sobota 14.03.2020

Korvolley Mislinja 2 : Fužinar II Sij Metal OŠ Mislinja petek 13.03.2020 20:00

TAB Mežica : Panvita Pomgrad II ŠD Mežica sobota 14.03.2020 14:30

SiPlayer Fram : Slovenska Bistrica OŠ Fram sobota 14.03.2020 17:00

 

 

3. DOL zahod - moški - 14. krog - sobota 07.03.2020

Črnuče ACH III : VC Portorož 3:0 (25:22,25:21,30:28)

Ljubljana Volley : GO Volley 3:2 (25:21,9:25,24:26,25:16,15:13)

Pr Kopač Brezovica : Lubnik Škofja Loka 3:1 (25:11,25:13,15:25,25:20)

Salonit Anhovo II : MOK Kočevje 3:2 (18:25,25:15,26:24,16:25,15:7)

Kostanjevica na Krki : Triglav Kranj II 3:0 (25:20,25:14,25:21)

 

Lestvica

 

 

 

 

1. Kostanjevica na Krki

39

13:1

39:5

1087:765

2. Triglav Kranj II

28

10:4

31:20

1142:1042

3. MOK Kočevje

28

9:5

32:20

1155:1074

4. Salonit Anhovo II

27

8:6

34:20

1203:1118

5. GO Volley

23

8:6

28:24

1128:1097

6. Pr Kopač Brezovica

20

7:7

26:29

1135:1208

7. Ljubljana Volley

19

7:7

28:30

1252:1193

8. VC Portorož

13

4:10

17:33

1029:1151

9. Črnuče ACH III

12

4:10

16:32

973:1114

10. Lubnik Škofja Loka

1

0:14

4:42

786:1128

 

Naslednji krog : 15. krog - sobota 14.03.2020

Kostanjevica na Krki : Črnuče ACH III OŠ Kostanjevica na Krki sobota 14.03.2020 18:00

Triglav Kranj II : Salonit Anhovo II ŠD Planina, Kranj 1/3 sobota 14.03.2020 15:00

MOK Kočevje : Pr Kopač Brezovica OŠ Zb.odposlancev, Kočevje sobota 14.03.2020 19:00

Lubnik Škofja Loka : Ljubljana Volley OŠ J.Janežiča, Šk.Loka sobota 14.03.2020 17:00

GO Volley : VC Portorož ŠD Prvačina petek 13.03.2020 20:00

 

 

3. DOL zahod - ženske - 18. krog - sobota 07.03.2020

Mladi Jesenice : Triglav Kranj II 3:0 (25:15,25:17,25:16)

Bled : Luka Koper II 3:0 (25:17,25:14,25:17)

Kostak Elmont : OD Krim III 3:0 (25:20,25:15,25:19)

TPV Volley NM II : Okna Nagode Logatec 3:2 (25:15,25:16,18:25,19:25,15:12)

Ankaran II : ŽOK Triglav Kranj II 3:2 (25:13,25:15,18:25,21:25,15:10)

 

Lestvica

 

 

 

 

1. Ankaran II

46

16:0

48:6

1282:874

2. Bled

45

15:1

46:4

1223:807

3. ŽOK Triglav Kranj II

38

12:4

42:12

1251:876

4. Mladi Jesenice

28

9:7

31:24

1186:1093

5. Luka Koper II

27

9:8

30:28

1220:1202

6. Kostak Elmont

21

7:9

24:29

1043:1112

7. OD Krim III

20

7:10

24:37

1202:1332

8. Triglav Kranj II

17

6:11

22:40

1174:1379

9. TPV Volley NM II

16

5:11

22:38

1202:1348

10. GEN-I Volley II

8

3:13

12:41

925:1217

11. Okna Nagode Logatec

4

1:16

7:49

879:1347

 

Naslednji krog : 19. krog - sobota 14.03.2020

Ankaran II : GEN-I Volley II OŠ Hrvatini sobota 14.03.2020 15:00

ŽOK Triglav Kranj II : TPV Volley NM II ŠD Zlato polje, Kranj sobota 14.03.2020 16:00

Okna Nagode Logatec : Kostak Elmont ŠD Logatec sobota 14.03.2020 12:30

OD Krim III : Bled OŠ Vrhovci, Ljubljana sobota 14.03.2020 16:00

Luka Koper II : Mladi Jesenice OŠ Hrvatini sobota 14.03.2020 17:30

 

 

3. DOL vzhod - ženske - 14. krog - sobota 07.03.2020

Celje : Murania Lendava 3:2 (25:23,25:16,24:26,15:25,16:14)

Kajuh Šoštanj : ŽOK Domžale 3:0 (25:12,25:15,25:14)

Kostmann-Sl.Gradec : Prevalje II 3:0 (25:0,25:0,25:0)

Uniforest Prebold : Mežica 0:3 (22:25,14:25,8:25)

VOLLEYBALLjubljana : Weiler Volley Zreče2 3:0 (25:21,25:21,25:18)

 

Lestvica

 

 

 

 

1. Kajuh Šoštanj

39

13:1

40:6

1138:744

2. Kostmann-Sl.Gradec

38

13:1

40:6

1098:677

3. VOLLEYBALLjubljana

27

9:5

30:18

1072:953

4. Mežica

26

9:5

27:20

1007:909

5. Murania Lendava

26

8:6

30:20

1100:985

6. ŽOK Domžale

24

8:6

27:21

1045:961

7. Celje

15

5:9

18:30

932:1072

8. Uniforest Prebold

8

3:11

12:36

842:1070

9. Weiler Volley Zreče2

7

2:12

10:36

842:1010

10. Prevalje II

0

0:14

1:42

371:1066

 

Naslednji krog : 15. krog - sobota 14.03.2020

VOLLEYBALLjubljana : Celje OŠ Sostro, Ljubljana petek 13.03.2020 19:30

Weiler Volley Zreče2 : Uniforest Prebold ŠD Zreče sobota 14.03.2020 16:00

Mežica : Kostmann-Sl.Gradec ŠD Mežica sobota 14.03.2020 17:00

ŽOK Domžale : Murania Lendava OŠ Ihan pri Domžalah sobota 14.03.2020 18:00

(konec)

Arhiv

PonTorSreČetPetSobNed
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Vita

UJFAIR

NepremiÄŤnine Si21 Avto.info

Luksuz.net

Prometej