Petek, 24. januar 2020 - 22:15

Šport/Rokomet

Evropski prvaki premočni za naše rokometaše

Stockholm, 24. januar 2020 (MOREL)- Slovenska rokometna reprezetanca je morala v polfinalu evropskega prvenstva priznati premoč branilcem naslova, Špancem, ki so jih premagal z izidom 34:32. Slovenski rokometaši so nekaj upanja za zmago pokazali le v uvodnih 10 minutah tekme, nato pa so pobudo prevzeli v svoje roke Španci, ki prednosti niso izpustili do konca tekme. V zadnjih  minuti so naši uspeli zmanjšati razliko na dva zadetka, vendar pa na žalost tokrat niso zmogli igre, ki bi ji prinesla zmago. Slovenija se bo jutri v boju za bronasto odločje pomerila proti Norveški, ki je danes morala v polfinalu po podajških priznati premoč Hrvaški. V nedeljo pa bo finale za zlato med Španijo in Hrvaško. (konec)