12.06.2022 ob 23:23
Deli članek
Slovenija in Srbija sta se razšli z neodločenim izidom

Srbska nogometna reprezentanca

Ljubljana (MOREL)- Slovenska in srbska nogometna reprezentanca sta se v četrtem krogu Lige narodov nocoj v Ljubljani razšli z neodločenim izidom 2:2 (2:0).  Slovenija si je v dosedanjih štirih tekmah priigrala dve točki, z dvema neodločenima izidoma proti Norveški in Srbiji, ter z dvema porazoma.

Srbija je prvi poločas izgrala odlično, ko je z goloma Andrije Živkovića v osmi minuti in Aleksandra Mitrovića v 35. minuti povedla z 2:0, nato pa je dovolila gostiteljem, da so izenačili izid.. Že v tretji minuti nadaljevanja je Gnezda Cerin ostal sam deset metrov od vrat in z lahkoto premagal gostujočega vratarja Vanjo Milinkovića Savića, pet minut pozneje pa je rezultat izenačil Benjamin Šeško. Do konca tekme se izid ni spremenil, čeprav sta obe reprezentanci imeli še nekaj priložnosti za zadetek in končno zmago. (konec)